Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia angielski Gdańsk

    Tłumaczenia języka angielskiego

Tłumaczenia z języka angielskiego według statystyk należą do najbardziej popularnych przekładów w naszym kraju. Mimo, że znajomość języków obcych, w tym języka angielskiego stoi w Polsce na dobrym poziomie w Polsce, to brakuje profesjonalnych tłumaczy specjalizujących się w określonych segmentach przemysłu czy gospodarki.

Nasze biuro współpracuje z doświadczonymi tłumaczami języka angielskiego z wieloletnim stażem w przekładach o różnej tematyce. Wiemy jednak, że człowiek może popełniać błędy i dlatego przy tłumaczeniach specjalistycznych / technicznych - jeśli tłumaczenie z języka angielskiego tego wymaga - stosujemy monitoring przez drugiego tłumacza języka angielskiego.

Za dopłatą tekst może zostać zweryfikowany przez native speakera języka angielskiego. Naszą ofertę profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji państwowych, a także Klientów prywatnych w Gdańsku i okolicach- Rumii, Pruszczu Gdańskim, Tczewie. Zachęcamy do współpracy zainteresowane tym osoby z całego Trójmiasta.

Dla osób prywatnych tłumaczymy z języka angielskiego:
CV, listy motywacyjne,
korespondencję prywatną,
streszczenia prac licencjackich, magisterskich, doktorskich z wielu dziedzin nauki: pedagogiki, psychologii, medycyny, ekonomii, historii, turystyki, ochrony środowiska i wielu innych,
zaświadczenia do urzędów (jeśli nie wymagają uwierzytelnienia),
dokumentację medyczną.

Tłumaczenia dla firm / instytucji:

Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego:
To tłumaczenia dla przemysłu medycznego, maszynowego, metalowego (obrabiarki, tokarki), kolejowego, dotyczące ochrony środowiska, energii odnawialnych (fotowoltaika, oczyszczalnie ścieków, energia wiatrowa), budownictwa drewnianego,
a także tłumaczenia instrukcji i konserwacji maszyn, kart charakterystyki, budowy linii produkcyjnych, kart gwarancyjnych, tłumaczenie treści stron www z wielu dziedzin przemysłu (branża tekstylna, odzieżowa, kosmetyczna, spożywcza, tworzywa sztuczne).
Tłumaczymy również treści folderów reklamowych, ulotek, prezentacji, katalogów branżowych na targi międzynarodowe odbywające się w Polsce i poza granicami kraju.

Tłumaczenia prawniczo-ekonomiczne:
artykuły prawne,
dokumentacja poaudytową,
umowy handlowe, kontrakty,
korespondencja urzędowa/biurowa,
wnioski unijne,
materiały szkoleniowe.

Oferujemy także tłumaczenia artykułów naukowych, przewodników turystycznych, książek dla Klientów prywatnych, wydawnictw i instytucji.

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.