Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia pisemne Gdańsk

    Tłumaczenia pisemne

Nasze internetowe biuro tłumaczeń kieruje swoją ofertę tłumaczeń do firm, urzędów, instytucji państwowych, podmiotów prawnych, a także Klientów prywatnych z Gdańska i okolic (Tczew, Pruszcz Gdański, Reda, Rumia).

Oferujemy rzetelne przekłady z wielu języków europejskich (język niemiecki, język angielski, język francuski, język szwedzki, język włoski, język czeski, język norweski, język hiszpański), a także z języka japońskiego i języka chińskiego.

Za stronę obliczeniową przyjęliśmy 1600 znaków ze spacjami, co jest zgodne z zaleceniem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Opieramy się na jasnych zasadach wyceny i podziału tłumaczeń.

Tłumaczenia dzielimy na tłumaczenia ogólne, specjalistyczne, techniczne i wysokospecjalistyczne (medyczne).

Tłumaczenia ogólne są to przekłady, które nie zawierają pojęć specjalistycznych i technicznych.
Do tłumaczeń ogólnych z języka niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego czy języka francuskiego zaliczamy proste CV, korespondencję prywatną czy firmową, listy motywacyjne.

Tłumaczenia techniczne/specjalistyczne to przekłady, których 20% objętości stanowią pojęcia techniczne lub specjalistyczne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego, włoskiego i innych języków obcych.
Tłumaczenia techniczne zawierają pojęcia techniczne, często są to tłumaczenia dotyczące budowy maszyn, np. pakujących, karty gwarancyjne, specyfikacje techniczne, karty charakterystyki.
Tłumaczenia specjalistyczne tłumaczenia to także teksty prawnicze/prawne (np. umowy handlowe, kontrakty, wyroki, pozwy).
Tłumaczenia wysokospecjalistyczne (medyczne) to tłumaczenia zawierające terminologię medyczną. Od tłumacza wymaga się nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także wiedzy z zakresu medycyny i znajomości pojęć medycznych w języku łacińskim.
Tłumaczenia medyczne należą do jednych z najtrudniejszych przekładów. Nasze biuro może zapewnić profesjonalne tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i języka angielskiego

Zleć tlumaczenie w 3 prostych krokach:

Krok
1

Wysyłają Państwo do nas za pomocą formularza kontaktowego lub e-mailem zapytanie +plik do tłumaczenia. Pliki przyjmujemy w formacie doc, docx, pdf, jpg i skanów dobrej jakości

Krok
2

W ciągu 30 minut wysyłamy do Państwa wycenę, podajemy termin realizacji (zawsze staramy się dostosować do potrzeb Klienta) i ustalamy formę płatności. W przypadku firm wystawiamy fakturę z terminem płatności, w przypadku Klientów prywatnych prosimy o wysłanie mailem potwierdzenia przelewu, na którego podstawie wystawiamy paragon fiskalny.

Krok
3

Potwierdzają Państwo zlecenie, my z naszej strony także potwierdzamy przyjęcie zlecenia do realizacji. Tłumaczenie odsyłamy we wspólnie ustalonym terminie

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.