Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia czeski Gdańsk

    Tłumaczenia języka czeskiego

Zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski w naszym kraju każdego roku jest coraz większe. Jest to wynikiem regularnej współpracy między polskimi a czeskimi przedsiębiorcami. Republika Czeska jest naszym ważnym partnerem.

Nasze biuro wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorców zapewnia profesjonalne tłumaczenia zwykłe z języka czeskiego i na język czeski w Gdańsku i okolicach (Tczew, Pruszcz Gdański, Rumia). Współpracujemy z tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem w przekładach z języka czeskiego. Możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz tematyczny tłumaczonych przez nas tekstów.

Powierzając nam tekst mogą Państwo liczyć na dokładny przekład z zachowaniem terminologii specjalistycznej, o ile tekst tego wymaga. Zlecenia do darmowej wyceny przyjmujemy w formacie doc, excel, pdf i w formie skanów dobrej jakości. Powierzając nam tekst mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu i skuteczności. W przypadku jakichkolwiek pytań kontaktujemy się z Klientem, co umożliwia monitorowanie przebiegu tłumaczenia.


Tłumaczy na język czeski / z języka czeskiego w Gdańsku tłumaczenia według następującego schematu.

Tłumaczenia ogólne z języka czeskiego, w tym teksty takie jak korespondencja prywatna, korespondencja firmowa, artykuły z historii, teorii literatury, pedagogiki, sztuki, medycyny, a także CV i listy motywacyjne oraz wiele innych.

Dla Firm i Instytucji

Tłumaczenia specjalistyczne z języka czeskiego, w tym umowy handlowe jeśli nie wymagają uwierzytelnienia, dokumentacja przetargowa, dokumentacja poaudytowa, teksty prawnicze.

Tłumaczenia techniczne z języka czeskiego, w tym: przemysł samochodowy (części i akcesoria samochodowe), przemysł meblowy (meble drewniane, metalowe), urządzenia elektryczne, w tym przewodu, kable, smary i oleje.

Tłumaczenia związane z powyższymi branżami:
strony internetowe, foldery reklamowe, katalogi firmowe i branżowe, ulotki,
specyfikacje techniczne karty charakterystyki, karty gwarancyjne,
branża HORECA (Hotele, Restauracje, Catering), a także tłumaczenia dla przemysłu spożywczego, weterynaryjnego, medycznego (także stomatologia) i wielu innych.

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.