Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia francuski Gdańsk

    Tłumaczenia języka francuskiego

Nasze Biuro Tłumaczeń dzięki współpracy z tłumaczami języka francuskiego posiadającymi stopnie naukowe może zapewnić tłumaczenia z języka francuskiego w Gdańsku i okolicach na najwyższym poziomie. Współpracujący z nami tłumacze oprócz doskonałego wykształcenia posiadają wieloletnią praktykę w tłumaczeniu tekstów technicznych, specjalistycznych i ogólnych.

Od 2008 roku obsługujemy podmioty gospodarcze, instytucje państwowe oraz osoby prywatne w zakresie nieprzysięgłych tłumaczeń z języka francuskiego i na język francuski z Gdańska, Tczewa, Pruszcza Gdańskiego i oczywiście z całej Polski. Nasze Biuro współpracuje z osobami specjalizującymi się w określonych branżach przemysłu i gospodarki. Jeśli powierzony nam tekst wymaga zastosowania słownictwa technicznego, przebieg tłumaczenia monitorowany jest przez dwóch tłumaczy języka francuskiego, co pozwala wykluczyć błędy terminologiczne. Możemy Państwa zapewnić, że tłumaczymy lepiej niż automatyczne translatory, które nie "wyczuwają" niuansów charakterystycznych dla poszczególnych dziedzin w przypadku tłumaczenia specjalistycznego.

Tłumaczymy z języka francuskiego / na język francuski w Gdańsku:

strony www: branża HORECA (Hotele, Restauracje, Catering), stolarka okienna i drzwiowa, branża kosmetyczna, odzieżowa, spożywcza, maszynowa, weterynaryjna, medyczna.
foldery reklamowe, etykiety na targi międzynarodowe w Polsce i za zagranicą.
katalogi branżowe z zakresu przemysłu tekstylnego, obuwniczego, meblarskiego, armatury sanitarnej, spożywczego, transportu, samochodowego,
umowy handlowe między firmami (jeśli nie wymagają uwierzytelnienia ),
korespondencję prywatną.

Tłumaczenia techniczne z języka francuskiego i na język francuski, w tym instrukcje obsługi i konserwacji maszyn, specyfikacje techniczne, karty charakterystyki, karty gwarancyjne.

Nasza bogata oferta skierowana jest także do instytucji państwowych, fundacji. Możemy zaoferować profesjonalne przekłady przewodników turystycznych czy folderów opisujących atrakcje turystyczne.

Tłumaczymy także artykuły z zakresu pedagogiki, historii, sztuki, medycyny.

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.