Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

 • Tłumaczenia norweski Gdańsk

  Tłumaczenia języka norweskiego

Popularność języka norweskiego w naszym kraju wynika z dwóch czynników:
Norwegia jest pięknym krajem ze swoimi fiordami, lasami i morzem. Można kraj odwiedzać jako turysta. Dla rodaków Norwegia jest kierunkiem migracji w celach zarobkowych.

Naszą ofertę profesjonalnych tłumaczeń z języka norweskiego i na język norweski kierujemy do firm, urzędów, instytucji, a także osób prywatnych w Gdańsku i okolic ( Pruszcz Gdański, Tczew).
Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami języka norweskiego z wieloletnim stażem w przekładach z wielu segmentów przemysły.
Możemy zapewnić, że Państwa tłumaczenie trafi w ręce profesjonalisty. Jeśli tłumaczenie z języka norweskiego lub na język norweski w Gdańsku należy do skomplikowanych przekładów, tekst jest monitorowany rzez drugiego tłumacza.

Nasi tłumacze wykonają dla Państwa tłumaczenie ogólne z języka norweskiego / na język norweski – tłumaczymy CV, listy motywacyjne, umowy o pracę, wnioski kredytowe ( jeśli nie wymagają uwierzytelnienia), a także wypisy ze szpitala, wyniki badań lekarskich z zakresu onkologii, neurologii itp.

Przedsiębiorstwom, które współpracują z firmami norweskimi lub chcą zaistnieć na skandynawskich rynkach usług i towarów możemy zaoferować tłumaczenia techniczne z języka norweskiego i na język norweski, tym tłumaczenie:

treści strony www, folderów reklamowych, etykiet, ulotek, katalogów branżowych z wielu segmentów przemysłu jak stolarka okienna i drzwiowa, branża medyczna, przemysł spożywczy, kosmetyczny, maszynowy, tworzyw sztucznych, meblowy, ochrona środowiska, HORECA (Hotele, Restauracje, Catering).

Przetłumaczymy także:
specyfikacje techniczne,
karty gwarancyjne,
karty charakterystyki,
instrukcje budowy i konserwacji maszyn.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka norweskiego, w tym umowy handlowe, korespondencję firmową, urzędową.
Ofertę kierujemy także do agencji nieruchomości i deweloperów z Trójmiasta i okolic.

Zachęcamy także do współpracy wydawnictwa i instytucje państwowe dla których dokonamy przekładu na język norweski i z języka norweskiego:
artykułów z zakresu ekologii, weterynarii, turystyki, rolnictwa, historii, sztuki, marketingu, medycyny.

 • Tłumaczenia uwierzytelnione

  Oferujemy także tłumaczenia uwierzytelnione z języka norweskiego i na język norweski w Gdańsku i na terenie całego Trójmiasta.

  Tłumaczenia uwierzytelnione obsługiwane są przez tłumaczy przysięgłych języka norweskiego.

  W odróżnieniu od tłumaczeń zwykłych tłumaczenia uwierzytelnione z języka norweskiego wyceniamy inaczej niż tłumaczenia zwykłe. Strona rozliczeniowa tłumaczenia uwierzytelnionego z języka norweskiego obejmuje 1125 znaków ze spacjami (zostało to ustalone przez Ministerstwo Sprawiedliwości). Tłumaczenie uwierzytelnione z języka norweskiego jest potrzebne gdy trzeba nadać mu moc prawną. Należy także pamiętać, że do rąk Klienta powinien trafić oryginał dokumentu wydrukowany na papierze z pieczątką tłumacza przysięgłego języka norweskiego.

  Do podstawowych tłumaczeń uwierzytelnionych z języka norweskiego i na język norweski zaliczyć możemy pisma urzędowe (akty urodzenia, umowy, wyroki sądowe, akty ślubu, dokumenty dotyczące zakupu samochodu). Często tłumaczymy wnioski kredytowe, wyciągi bankowe, umowy o pracę, kontrakty między firmami czy dokumenty procesowe.

  Nasze biuro przyjmuje od Klientów zamówienia na tłumaczenia uwierzytelnione z języka norweskiego. Tłumaczenia uwierzytelnione odsyłamy w postaci skanu pocztą elektroniczną. Oryginał wysyłamy pocztą tradycyjną pod wskazany przez Klienta adres.  "Treści strony www, folderów reklamowych, etykiet, ulotek, katalogów branżowych z wielu segmentów przemysłu jak stolarka okienna i drzwiowa, branża medyczna, przemysł spożywczy, kosmetyczny, maszynowy, tworzyw sztucznych, meblowy, ochrona środowiska, HORECA (Hotele, Restauracje, Catering)"

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.