Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia ukraiński Gdańsk

    Tłumaczenia języka ukraińskiego

Nasze Biuro Tłumaczeń obsługuje nieprzysięgłe tłumaczenia z języka ukraińskiego od 2008 roku w Gdańsku i w okolicach, w tym Tczewie, Pruszczu Gdańskim.

Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy przedsiębiorstwa, instytucje i osoby prywatne.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykształconymi tłumaczami języka ukraińskiego, a także native speakerami, którzy dokonają dla Państwa rzetelnego przekładu z języka ukraińskiego i na język ukraiński. Możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz tematyczny tłumaczeń: od tekstów ogólnych po teksty specjalistyczne. W przypadku tekstów specjalistycznych Państwa tłumaczenie monitorowane jest przez dwóch tłumaczy, co pozwala wykluczyć błędy terminologiczne. Zachęcamy do współpracy z naszym biurem firmy, które chcą nawiązać współpracę gospodarczą z Ukrainą. Ukraina jest bardzo chłonnym i młodym rynkiem otwartym na polskie usługi i towary. Możliwości te wykorzystuje wielu polskich przedsiębiorców. Zlecenia do darmowej i niezobowiązującej wyceny przyjmujemy w formacie : doc, pdf i skanów dobrej jakości. Aby dokonać szybkiej wyceny zachęcamy do korzystania z naszego formularza kontaktowego.

Nasi tłumacze przetłumaczą dla Państwa na język ukraiński:

treść strony www, etykiet, folderów reklamowych (stolarki okiennej i drzwiowa, przemysł maszynowy, spożywczy, tekstylny, sanitarny, tworzywa sztuczne, branża medyczna, budowlano- wykończeniowa, meblarska, weterynaryjna, kosmetyczna).
umowy handlowe (jeśli nie wymagają uwierzytelnienia),
instrukcje obsługi i konserwacji maszyn i sprzętu AGD,
specyfikacje techniczne,
karty charakterystyki,
artykuły z zakresu weterynarii, historii, turystyki, rolnictwa, marketingu.

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.