Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia Gdańsk - mapa

    O firmie

Biuro Tłumaczeń Centrum Języków Obcych Star powstało z inicjatywy doktor filologii germańskiej Kamili Ścisłowicz, tłumaczki języka niemieckiego specjalizującej się w tłumaczeniach z języka niemieckiego i na język niemiecki oraz Sebastiana Olkowskiego, który zajmuje się marketingiem, nawiązywaniem kontaktów z Klientami i prowadzeniem biura.

Biuro od początku działalności postawiło na profesjonalizm. Współpracujemy z rzetelnymi tłumaczami języków obcych: języka niemieckiego, języka angielskiego, języka norweskiego, języka szwedzkiego, języka hiszpańskiego, języka włoskiego, języka czeskiego czy niderlandzkiego.

Mimo przyjęcia modelu biznesowego H2H (Human to Human) i nacisku na relacje międzyludzkie korzystamy z dobrodziejstw Internetu. Nie prowadzimy stacjonarnego biura tłumaczeń, a wszelkie zlecenia przyjmujemy przez pocztę e-mail. Przyjęliśmy taką strategię, bo działamy także na rynkach niemieckojęzycznych i stacjonarne biuro na chwilę obecną uważamy za zbyteczne.
Jedną z wielu korzyści takiego modelu jest oszczędność czasu. Klient nie musi opuszczać domu czy siedziby firmy. Wystarczy e-mail.

Będąc na bieżąco z trendami panującymi w krajowym eksporcie i imporcie mogą Państwo wysłać nam do przetłumaczenia treść strony internetowej, CV, katalogi, foldery reklamowe z zakresu przemysłu meblarskiego, stolarki okiennej, branży HORECA, przemysłu odzieżowego, kosmetycznego, przemysłu medycznego. Jest to tylko niewielki wycinek obsługiwanych przez nas tłumaczeń z języka niemieckiego, angielskiego, norweskiego, francuskiego, szwedzkiego, czeskiego i wielu innych języków.

Mimo wieloletniej działalności wciąż się uczymy i poszerzamy wachlarz tematyczny naszych usług tłumaczeniowych. Właścicielka biura, Pani dr Kamila Ścisłowicz jest członkinią Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy.

Zdajemy sobie sprawę, że Klient firmowy czy prywatny nie tylko chce odebrać profesjonalne tłumaczenie z zachowanie wszelkiej staranności gramatycznej czy pojęciowej. Często doradzamy też jakie kroki powinien podjąć w przypadku pism urzędowych.
Wiemy, że praca tłumacza to pośredniczenie między dwiema różnymi kulturami biznesowymi, a nasza praca przyczynia się do rozwoju i bogacenia się przedsiębiorstw rodzinnych czy dużych korporacji. Dlatego zachęcamy do współpracy z naszym biurem w zakresie tłumaczeń zwykłych z wielu języków młode firmy, Startupy, firmy z wieloletnim stażem, firmy rodzinne, instytucje państwowe i prywatne.

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.