Dowiedz się więcej! Telefon: +48 502 914 229

sekretariat@cjostar.pl

  • Tłumaczenia portugalski Gdańsk

    Tłumaczenia języka portugalskiego

Szukają Państwo doświadczonego tłumacza języka portugalskiego, ale nie wiedzą Państwo jakimi kryteriami się kierować przy jego wyborze? Zachęcamy więc Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń z języka portugalskiego i na język portugalski.

Nasze biuro działa na rynku tłumaczeniowym od 2008 roku. Współpracujemy ze stałą kadrą tłumaczy języka portugalskiego. Dlatego możemy Państwu zapewnić profesjonalne przekłady z zachowaniem wszelkich norm językowych.

Każde tłumaczenie trafia w ręce specjalisty, dlatego warto nam zaufać. Należymy także do Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy, co także świadczy o profesjonalizmie i odpowiedzialnym podejścia do Klienta i naszej pracy.

Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji państwowych, a także organizacji pozarządowych, także Klientów prywatnych zainteresowanych tłumaczeniami z języka portugalskiego w Gdańsku i okolicach (Pruszcz Gdański, Tczew, Rumia) zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i oświadczenia.

Oferujemy przekłady z języka portugalskiego z wielu bloków tematycznych, w tym tłumaczenia techniczne, specjalistyczne i ogólne.

Tłumaczenia ogólne z języka portugalskiego to tłumaczenia nie zawierające pojęć technicznych i specjalistycznych. Do tych przekładów należą korespondencja prywatna, urzędowa, CV i listy motywacyjne.

Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne z języka portugalskiego. W przypadku takich tłumaczeń około 20% tekstu stanowią pojęcia techniczne lub specjalistyczne. Tłumaczenia takie wymagają pracy tłumacza doświadczonego obeznanego z terminologią techniczną (zależną od branży) lub terminologią prawną w przypadku tłumaczeń z zakresu prawa lub umów handlowych.

Dla Państwa przetłumaczy na język portugalski i z języka portugalskiego:
treści stron www, foldery reklamowe, katalogi branżowe, ulotki,
instrukcje obsługi i konserwacji maszyn, karty gwarancyjne,
specyfikacje techniczne, karty charakterystyki,
a także:
umowy handlowe, kontrakty,
dokumentację przetargową,
dokumentację poaudytową,
wpisy do KRS,
materiały szkoleniowe.

Tłumaczenia naukowe z języka portugalskiego, w tym artykuły z zakresu medycyny, historii, politologii, sztuki, ekonomii, religii i wielu innych.

Cennik tłumaczeń w Gdańsku

Cennik


Zobacz ile to kosztuje

Regulamin tłumaczeń w Gdańsku

RegulaminWszystko jak na tacy

Przesilij plik do tłumaczenia

Prześlij plik


Do wyceny i tłumaczenia

Dane adresowe


dr Kamila Ścisłowicz
Jeleniogórska 8/5
80-180 Gdańsk

Dane kontaktowe


Centrum Języków Obcych STAR
502 914 229
sekretariat@cjostar.pl

NIP: 854 211 96 29
REGON: 320549304

KONTO BANKOWE NASZEJ FIRMY W BANKU ING:
17 1050 1764 1000 0090 6316 5261

© 2016 Tłumaczenia Gdańsk z angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego i francuskiego w Gdańsku i Trójmieście | | ProStrona | Polityka prywatności

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.